Padėkos

 

Nuoširdžiai dėkoju už pagalbą rengiant ir pristatant pranešimą „Asmens sveikatos priežiūros licencijavimas“ pedagoginių psichologinių tarnybų vadovams, o ypač už Jūsų specialistų profesionalius atsakymus į šių įstaigų darbuotojų klausimus.

SAM Motinos ir vaiko sveikatos skyriaus patarėja Anželika Balčiūnienė 


Lietuvos Respublikos Seimo savižudybių ir smurto prevencijos komisijos vardu nuoširdžiai dėkoju Jums už operatyvų reagavimą ir atliktą neplaninį patikrinimą VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės Psichiatrijos filiale. Tikiuosi sklandaus abipusio bendradarbiavimo ateityje, kuris padėtų stiprinti savižudybių ir smurto prevenciją Lietuvoje.

Komisijos pirmininkas Mykolas Majauskas


Dėkoju už įvertinimą, kuris iš Jūsų mums labai svarbus ir reikšmingas. Pripažinsiu, jog pusmetis, kuomet intensyviai rengėmės akreditavimo procesui, nebuvo lengvas, tačiau labai naudingas, kadangi dar geriau identifikavome tobulintinas, rizikingas sritis, darbuotojų gebėjimą atlikti tam tikras užduotis. Tad akreditavimas buvo svarbus ne tik paslaugų kokybės ir pacientų saugos aspektu, tačiau ir identifikuojant vidinius įstaigos gebėjimus bei potencialą.

VšĮ Lazdynų poliklinikos direktorius Vismantas Matulas


Noriu pasidžiaugti ir padėkoti dar kartą už palaikymą ir pagalbą man siekiant vaikų alergologo licencijos, kurią gavau prieš keletą dienų. Smagu, kad sveikatos apsaugos sistemoje dar yra tokių žmonių kaip Jūs. Sveikatos Jums ir Dievo palaimos. Ačiū, kad esate ir padedate žmonėms.

Gydytoja Jolanta Sivickienė


Jau ne vieną kartą tenka bendrauti su Jūsų vadovaujamos institucijos darbuotojais. Teko bendrauti ir dėl licencijų išdavimo ir tikslinimo, dėl medicininės technikos ir t. t.
Niekada nėra pasitaikę, kad darbuotojas neprofesionaliai ir neatsakingai padėtų atsakyti į klausimą ar nenurodytų tikslių žingsnių, kaip tai turi būti atliekama. Labai džiaugiuosi ir dėkoju už jūsų vadovaujamo kolektyvo kompetencijas ir profesionalumą.

UAB „Grožio namai Aurum“ savininkė Zita Gudauskienė


Šių metų rugpjūtį į Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos prie SAM kreipėmės dėl veiklos, kuri, kaip vėliau paaiškėjo, priskirtina ne sveikatinimo, o sveikatingumo kategorijai.
Tiek atvykus konsultacijos į VASPVT, tiek ir vėliau pateikta papildoma informacija elektroniniu paštu buvo tiksli ir vertinga, padėjusi išvengti galimų klaidų ir sutaupiusi daug energijos bei laiko. Negana to, labai maloniai nuteikė geranoriškas ir malonus bendravimas.
Labai malonu, kad SAM sistemoje dirba tokie puikūs specialistai. Tikiuosi, kad tokių yra dauguma.

UAB „Sveika šviesa“ direktorius Edvinas Butkus


Gerbiama p. Jolanta Sruogienė, nors Lietuvoje atgalinis ryšys nėra labai įprastas, norėtume Jums padėkoti už Jūsų pagalbą ir palaikymą. Bendravimo su Jumis dėka gavę profesionalias, operatyvias ir savalaikes konsultacijas, sugebėjome ne tik parengti kokybišką licencijavimo dokumentų komplektą, bet kartu daug sužinojome ir išvengiame galimų klaidų, kurios būtų uždelsusios mūsų įstaigos veiklos pradžią.
Labai vertiname Jūsų profesionalumą, gebėjimą įsiklausyti ir atliepti klientams susirūpinimą keliančius klausimus ir patarti, koks sprendimas tinkamiausias vienu ar kitu atveju.
Vertiname profesionalų ir aukštos kvalifikacijos Valstybinės akreditavimo tarnybos kolektyvą, kuris suteikia besisteigiančioms sveikatos priežiūros įstaigoms taip reikalingas žinias ir konsultacijas, o klientas, atėjęs į šią įstaigą, randa patarėją ir konsultantą.
Toks požiūris į sveikatos priežiūros įstaigas steigiančius klientus yra ne tik malonus ir sveikintinas, bet jis tiesiogiai prisideda prie to, jog Lietuvos pacientai gautų įvairesnes, kokybiškesnes ir konkurencija paremtas sveikatos priežiūros paslaugas.

UAB Inovatyvios psichikos sveikatos klinikos vardu

 

Page changed 2018-07-03

VASPVT

State Health Care Accreditation Agency

under the Ministry of Health

A. Juozapavičiaus g. 9,
LT-09311 Vilnius
Tel. (+370) 5 261 51 77,
Fax. (+370) 5 212 73 10,
E-mail: vaspvt@vaspvt.gov.lt

Budgetary institution,
Date is compiled and saved on the Register of Legal Entities,
Code 191352247

Work time:

I - IV 8:00 - 17:00
V 8:00 - 15:45
Lunch 12:00 - 12:45

Contacts

How to find us?

www.eunethta.eu www.inahta.org www.pasq.eu www.isqua.org www.htai.org www.who.int