Sveikatos priežiūros specialistų, gyvenančių ne Lietuvoje, dėmesiui

 

         Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – Akreditavimo tarnyba) pastaruoju metu sulaukia paklausimų dėl praktikuojančių užsienyje medikų, norinčių gauti ar atnaujinti savo turimą licenciją.

         Informuojame, kad sveikatos priežiūros specialistai, gyvenantys ne Lietuvoje ir norintys pasinaudoti Akreditavimo tarnybos sukurtomis elektroninėmis paslaugomis, skirtomis pateikti paraiškas, prašymus, dokumentus, skirtus licencijavimo veiksmams atlikti, bet neturintys Lietuvoje galiojančio elektroninio parašo ar prisijungimo per Lietuvos bankų informacines sistemas, tai gali padaryti prisijungę prie elektroninių paslaugų portalo registruoto naudotojo vardu.

        Prisijungti prie elektroninių paslaugų portalo reikia adresu https://licencijavimas.vaspvt.gov.lt/, paspaudus mygtuką „Prisijungti“ ir pasirinkus „Prisijungti registruoto naudotojo vardu“. Detalesnė instrukcija pateikiama čia. Atlikus instrukcijoje aprašytus veiksmus, į Jūsų nurodytą elektroninio pašto adresą bus atsiųstas prisijungimo vardas ir slaptažodis.

        Akreditavimo tarnybos direktorė Nora Ribokienė kviečia visus medikus, gyvenančius Lietuvoje ar už jos ribų, paprastai, greitai ir patogiai naudotis sukurtomis elektroninėmis paslaugomis visiems licencijavimo veiksmams atlikti.

Informacija atnaujinta 2017-12-13

VASPVT

VALSTYBINĖ AKREDITAVIMO SVEIKATOS PRIEŽIŪROS VEIKLAI TARNYBA

prie Sveikatos apsaugos ministerijos

A. Juozapavičiaus g. 9,
LT-09311 Vilnius
Tel. (8 5) 261 5177 ,
Faks. (8 5) 212 7310 ,
El. paštas: vaspvt@vaspvt.gov.lt

Biudžetinė įstaiga,
Juridinių asmenų registras,
Kodas 191352247

Darbo laikas:

I - IV 8:00 - 17:00
V 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

Priimamojo darbo grafikas

Kaip mus rasti?

www.eunethta.eu www.inahta.org www.pasq.eu www.isqua.org www.htai.org www.who.int