Kontaktai

 

Skambinant į Akreditavimo tarnybą tel. (8 5) 261 5177 iš skaitmeninių (sisteminių) laidinių telefono aparatų, prieš pasirenkant norimą sritį, priklausomai nuo naudojamo telefono modelio, reikia paspausti arba * (žvaigždutę) arba # (groteles) ir tada spausti tos srities skaičius, kurie Jus domina. Informaciją, kurį simbolį (* ar #) reikia naudoti, rasite Jūsų naudojamo telefono aparato instrukcijoje.

Skambinant iš analoginių laidinių telefonų ar mobiliojo ryšio telefonų aparatų papildomų veiksmų atlikti nereikia – iš karto spauskite tokį skaičių, kuri sritis Jus domina.

 

Papildomai pridedame „Skambinimo gidą“.

 

Vadovybė
Direktorė Nora Ribokienė nora.ribokiene@vaspvt.gov.lt

Direktoriaus pavaduotoja

Ramunė Vaitkevičienė ramune.vaitkeviciene@vaspvt.gov.lt
Teisės ir bendrųjų reikalų skyriaus vedėjas, laikinai vykdantis direktoriaus pavaduotojo funkcijas Darius Giruckas darius.giruckas@vaspvt.gov.lt
Atstovė ryšiams su visuomene Božena Rynkevič bozena.rynkevic@vaspvt.gov.lt
Finansų skyrius
Vedėjas Algimantas Rinkevičius algimantas.rinkevicius@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Alfonsa Šeškienė alfonsa.seskiene@vaspvt.gov.lt
Vyriausiasis specialistas Vidas Semėnas vidas.semenas@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Janina Radavičienė janina.radaviciene@vaspvt.gov.lt
Teisės ir bendrųjų reikalų skyrius
Vedėjas Darius Giruckas darius.giruckas@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Edita Remeikienė edita.remeikiene@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Agnė Kaminskienė agne.kaminskiene@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Jūratė Bačėnaitė jurate.bacenaite@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Agata Bosak agata.bosak@vaspvt.gov.lt
Teisės ir bendrųjų reikalų skyriaus Bendrųjų reikalų poskyris
Vedėjas Petras Doveika petras.doveika@vaspvt.gov.lt
Ūkvedys Česlavas Padelis ceslavas.padelis@vaspvt.gov.lt
Informacinių technologijų skyrius
Vedėja Lina Nausėdienė lina.nausediene@vaspvt.gov.lt
Vyriausiasis specialistas Vidmantas Krakauskas vidmantas.krakauskas@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Indrė Markauskienė

indre.markauskiene@vaspvt.gov.lt

Įstaigų vertinimo skyrius
Vedėja Jolanta Sruogienė jolanta.sruogiene@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Loreta Mažeikienė loreta.mazeikiene@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Regina Paškauskienė regina.paskauskiene@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Milda Urbanavičienė milda.urbanaviciene@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Daiva Balčiauskaitė daiva.balciauskaite@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Rimanta Vaičaitienė rimanta.vaicaitiene@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Laura Čiagutė-Vaišienė laura.ciagute-vaisiene@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Indrė Žilinskienė indre.zilinskiene@vaspvt.gov.lt
Vyriausiasis specialistas Vilius Jakimavičius vilius.jakimavicius@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Bronislava Palmira Morkūnienė palmira.morkuniene@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Audronė Nižauskienė audrone.nizauskiene@vaspvt.gov.lt
Specialistų licencijavimo skyrius
Vedėja Audra Knyvienė audra.knyviene@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Renata Ustilaitė renata.ustilaite@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Vitalija Daukšienė vitalija.dauksiene@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Jolanta Armonienė jolanta.armoniene@vaspvt.gov.lt
Vyriausiasis specialistas Artūras Šimkus arturas.simkus@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Audronė Strakšienė audrone.straksiene@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Laimutė Miškinienė laimute.miskiniene@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Veronika Bobrovskaja veronika.bobrovskaja@vaspvt.gov.lt
Medicinos technologijų skyrius
Vedėja Neringa Puidokienė neringa.puidokiene@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Eglė Urbonavičiūtė egle.urbonaviciute@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Vitalija Mazgelė vitalija.mazgele@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Gintarė Naginionė gintare.naginione@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Kristina Grigaitė kristina.grigaite@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Aušra Dovydaitytė ausra.dovydaityte@vaspvt.gov.lt
Medicinos prietaisų rinkos priežiūros skyrius
Vedėja Jolanta Karavackaitė jolanta.karavackaite@vaspvt.gov.lt
Vyriausiasis specialistas Romanas Talalajevskis romanas.talalajevskis@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Saulė Dainiuvienė saule.dainiuviene@vaspvt.gov.lt
Vyriausiasis specialistas Robertas Sruoga robertas.sruoga@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Inga Lukšienė inga.luksiene@vaspvt.gov.lt
Vyriausiasis specialistas Vitas Grigaitis vitas.grigaitis@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Irina Stankevičienė irina.stankeviciene@vaspvt.gov.lt
Pacientų teisių priežiūros skyrius
Vyriausioji specialistė Nijolė Mikalauskienė nijole.mikalauskiene@vaspvt.gov.lt
Vyriausiasis specialistas Juozas Sutkus juozas.sutkus@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Saulė Umbrasienė saule.umbrasiene@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Monika Zakrasovė monika.zakrasove@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Ana Viktorija Sidoruk ana.sidoruk@vaspvt.gov.lt
Sveikatos priežiūros paslaugų kokybės priežiūros skyrius
Vedėjas Rimantas Gagys rimantas.gagys@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Vilma Šimkienė vilma.simkiene@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Jovilė Vingraitė jovile.vingraite@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Violeta Kiguolienė violeta.kiguoliene@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Veslava Bobrovskaja veslava.bobrovskaja@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Ramunė Kaušylienė ramune.kausyliene@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Irena Šilobritienė irena.silobritiene@vaspvt.gov.lt
Vyriausiasis specialistas Justinas Bružas justinas.bruzas@vaspvt.gov.lt
Kanceliarija
Vedėja Irena Zujienė irena.zujiene@vaspvt.gov.lt
Vyresnioji specialistė Jūratė Šimkūnienė jurate.simkuniene@vaspvt.gov.lt
Vyriausiasis specialistas Antanas Buškauskas antanas.buskauskas@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Eglė Srebalienė egle.srebaliene@vaspvt.gov.lt
Vyriausioji specialistė Alina Narvoišienė alina.narvoisiene@vaspvt.gov.lt

 

 

Informacija atnaujinta 2017-10-16

VASPVT

VALSTYBINĖ AKREDITAVIMO SVEIKATOS PRIEŽIŪROS VEIKLAI TARNYBA

prie Sveikatos apsaugos ministerijos

Jeruzalės g. 21,
LT-08420 Vilnius
Tel. (8 5) 261 5177 ,
Faks. (8 5) 212 7310 ,
El. paštas: vaspvt@vaspvt.gov.lt

Biudžetinė įstaiga,
Juridinių asmenų registras,
Kodas 191352247

Darbo laikas:

I - IV 8:00 - 17:00
V 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

Priimamojo darbo grafikas

Kaip mus rasti?

www.eunethta.eu www.inahta.org www.pasq.eu www.isqua.org www.htai.org www.who.int