PRANEŠIMAI APIE LICENCIJAVIMO AKTUALIJAS SEMINARE

 

     

        2015 m. spalio 27 dieną Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau - Akreditavimo tarnyba) Specialistų licencijavimo skyriaus vedėja Audra Knyvienė ir Įstaigų vertinimo skyriaus vedėja Jolanta Sruogienė vyko į VšĮ Respublikinę Panevėžio ligoninę kur dalyvavo ir savo pranešimus skaitė seminare „Sveikatos priežiūros įstaigų administravimo aktualijos“. Šis seminaras buvo skirtas asmens sveikatos priežiūros įstaigų slaugos administratoriams, kurį organizavo Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centras.

     Akreditavimo tarnybos darbuotojų skaitomi pranešimai sulaukėdalyviųsusidomėjo, klausimų ir diskusijų. Šio seminaro metu A. Knyvienė gvildento sveikatos priežiūros licencijavimo aktualijas, bei pateikė licencijavimo naujoves susijusias su šį rudenį Seime priimtais LR slaugos praktikos ir akušerijos praktikos bei medicinos praktikos įstatymų pakeitimais. Tuo tarpu J. Sruogienė dėstė asmens sveikatos priežiūros įstaigų licencijavimo reikalavimus teikiant licencijuotas asmens sveikatos priežiūros paslaugas. Taip pat seminaro metu buvo paliestos ir kitos svarbios temos: fizioterapija krūtų vėžio profilaktikoje, sveikatos priežiūros ir farmacijos kompetencijų centro veiklos pokyčiai, sveikatos priežiūros specialistų profesinę veiklą reglamentuojantys teisės aktai ir jų taikymo aktualijos, medicininių atliekų tvarkymą reglamentuojantys teisės aktai, organizacinės kultūros puoselėjimas sveikatos priežiūros įstaigoje.

        Šis seminaras tai puikus būdas dalytis patirtimi, diskutuoti ir svarstyti svarbius klausimus. Seminare dalyvavusiems ir visą jo programą išklausiusiems Panevėžio miesto ir krašto gydymo įstaigų slaugos administratoriams buvo įteikti 8 val. trukmės kvalifikaciniai pažymėjimai. 

 

 

Informacija atnaujinta 2015-11-03

VASPVT

VALSTYBINĖ AKREDITAVIMO SVEIKATOS PRIEŽIŪROS VEIKLAI TARNYBA

prie Sveikatos apsaugos ministerijos

Jeruzalės g. 21,
LT-08420 Vilnius
Tel. (8 5) 261 5177 ,
Faks. (8 5) 212 7310 ,
El. paštas: vaspvt@vaspvt.gov.lt

Biudžetinė įstaiga,
Juridinių asmenų registras,
Kodas 191352247

Darbo laikas:

I - IV 8:00 - 17:00
V 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

Priimamojo darbo grafikas

Kaip mus rasti?

www.eunethta.eu www.inahta.org www.pasq.eu www.isqua.org www.htai.org www.who.int