Nauja ir patogi brangių sveikatos technologijų duomenų teikimo priemonė

 

        Informuojame, kad nuo šiol asmens sveikatos priežiūros įstaigoms (toliau – įstaigos) duomenis apie brangias sveikatos priežiūros technologijas teikti Akreditavimo tarnybai bus paprasčiau. Nuo šiol tai galima bus atlikti internetu per sveikatos technologijų vertinimo ir valdymo informacinę sistemą TechnoMedTas.

        Informacinė sistema TechnoMedTas įstaigoms leidžia pateikti duomenis patogiai, operatyviai, taupant materialinius išteklius: popierių, vokus, pašto išlaidas, spausdinimo paslaugas. Sistema bus patogi įstaigoms ne tik pateikti savo duomenis, bet ir juos analizuoti, vertinti.

        Primename, kad brangios sveikatos priežiūros technologijos apima šias medicinos priemones: pozitronų emisijos tomografus, magnetinio rezonanso tomografus, kompiuterinius tomografus, mamografus, linijinius greitintuvus, gama kameras, angiografus, diagnostinius rentgeno ir ultragarsinius prietaisus, kurių įsigijimo kaina viršija 28 962 EUR ir su kuriomis teikiamos asmens sveikatos priežiūros paslaugos visiškai ar iš dalies apmokamos iš PSDF biudžeto lėšų.   Duomenų teikimo prievolė ir tvarka nustatyta Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro įsakymu „Dėl Medicinos prietaisų instaliavimo, naudojimo ir priežiūros tvarkos aprašo patvirtinimo“ ir Akreditavimo tarnybos direktoriaus įsakymu „Dėl duomenų apie naudojamus medicinos prietaisus registravimo ir pateikimo tvarkos aprašo patvirtinimo“.

        Maloniai kviečiame registruotis ir teikti duomenis per informacinę sistemą TechnoMedTas, paspaudus nuorodą https://195.182.66.182/portal (prisijungimo instrukcija, naudotojo vadovas). TechnoMedTas portalą galite pasiekti ir paspaudę nuorodą „TechnoMedTas“, esančią Akreditavimo tarnybos svetainės kairėje (apačioje). Primename, norint asmeniui, atsakingam už duomenų teikimą, sėkmingai užsiregistruoti sistemoje, būtina turėti atitinkamą Įstaigos vadovo raštišką įgaliojimą.

       Atsiprašome už laikinus nepatogumus, artimiausiu metu svetainę galėsite pasiekti trumpesniu adresu www.techmed.vaspvt.gov.lt.

       Kilus klausimams, prašome kreiptis į Medicinos technologijų skyrių tel. (8 5) 261 5177, el. paštu egle.urbonaviciute@vaspvt.gov.lt ir ausra.dovydaityte@vaspvt.gov.lt.

 

Informacija atnaujinta 2016-12-06

VASPVT

VALSTYBINĖ AKREDITAVIMO SVEIKATOS PRIEŽIŪROS VEIKLAI TARNYBA

prie Sveikatos apsaugos ministerijos

A. Juozapavičiaus g. 9,
LT-09311 Vilnius
Tel. (8 5) 261 5177 ,
Faks. (8 5) 212 7310 ,
El. paštas: vaspvt@vaspvt.gov.lt

Biudžetinė įstaiga,
Juridinių asmenų registras,
Kodas 191352247

Darbo laikas:

I - IV 8:00 - 17:00
V 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

Priimamojo darbo grafikas

Kaip mus rasti?

www.eunethta.eu www.inahta.org www.pasq.eu www.isqua.org www.htai.org www.who.int