Gelbėjimo akcija jubiliejui paminėti

 

     Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – Akreditavimo tarnyba) šiais metais švęsdama savo veiklos 20 metų jubiliejų mini šią sukaktį netradiciškai – konkrečiais, pilietiškais, gerais mūsų tarnautojų darbais.

     Kas dieną Akreditavimo tarnyba vykdo eilę funkcijų – gina pacientų teises, vertina sveikatos technologijas, pasitelkdama kitas institucijas kovoja su nelegalia veikla, keliančią realią grėsmę pacientų sveikatai, vykdo fizinių ir juridinių asmenų licencijavimą, įstaigų, teikiančių šeimos medicinos paslaugas, akreditavimą, užtikrina saugių medicinos prietaisų patekimą į Lietuvos Respublikos rinką.

     Šalia Akreditavimo tarnybos institucinių darbų, šiais metais planuojame atlikti 20 asmeninių pilietiškų gerų darbų – lygiai tiek, kiek mums metų. Mūsų pirmasis darbas jau atliktas – tai atsisakyti žalingo įpročio. Kolega Česlavas turėjęs ilgą rūkymo stažą bei atsisakęs šio įpročio, pastebėjo teigiamus pokyčius – tapo gyvesnis, geresnės nuotaikos, svarbiausia, kad sumažėjo tikimybė susirgti tabako sukeltomis ligomis, be to, mažiau teršiama aplinka. Kviečiame ir kitus pasekti Česlovo pavyzdžiu. Taigi šis mažas, bet  geras darbas ne tik pakeitė vieno žmogaus gyvenimą, galbūt ir likimą, bet daro įtaką mums visiems.

     Tęsdama gerų darbų sąrašą grupė Akreditavimo tarnybos darbuotojų vyko į Šilėnus ir atliko antrą gerą darbą – dalyvavo orchidėjų gelbėjimo akcijoje. Kartu su būriu gamtos mylėtojų tvarkė beužželiančią medžiais ir krūmais didžiausią parko pelkę. Tam, kad orchidėjos neišnyktų, būtina atverti saulės šviesai pelkę, kurioje vasarą pražysta net 4 skirtingų rūšių retos lietuviškosios gėlės, įrašytos į Lietuvos raudonąją knygą. Pelkės tvarkymo darbai naudingi ne tik gamtai, bet ir dalyviams, kurie turėjo gerą progą pasigrožėti  nuostabiomis Šilėnų apylinkėmis bei  puikia Neries slėnio panorama.

     Akreditavimo tarnybos darbuotojai tikri gamtos mylėtojai. Kai vieni dalyvavo puikiųjų orchidėjų gelbėjimo akcijoje, kiti rūpinosi parskridusiais sparnuočiais. Kolega Algimantas  paukščiams padovanojo naujus būstus, taigi atliktas trečiasis geras darbasiškeltas inkilas, ir ne bet koks, o padarytas su išmone ir meile, kuriuo gali grožėtis ir žmogus, ir paukštis. Rūpintis sugrįžusiais giesmininkais bei mus supančia gamta  – visų pareiga, nes besiplečianti urbanizacija, industrija, prisideda prie svarbių buveinių paukščiams nykimo. Juk praturtindami Lietuvos miškus ar sodybas inkilais, padedame gausinti paukščių populiaciją bei išsaugoti  retas ir nykstančias jų rūšis.

    

Toli nuo gamtos nenutolsime ir šį savaitgalį, Akreditavimo tarnybos darbuotojų planuose – miško sodinimas. Laukite tęsinio.

 

Informacija atnaujinta 2016-04-18

VASPVT

VALSTYBINĖ AKREDITAVIMO SVEIKATOS PRIEŽIŪROS VEIKLAI TARNYBA

prie Sveikatos apsaugos ministerijos

Jeruzales str. 21,
LT-08420 Vilnius
Tel. (8 5) 261 5177 ,
Faks. (8 5) 212 7310 ,
El. paštas: vaspvt@vaspvt.gov.lt

Biudžetinė įstaiga,
Juridinių asmenų registras,
Kodas 191352247

Darbo laikas:

I - IV 8:00 - 17:00
V 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

Priimamojo darbo grafikas

Kaip mus rasti?

www.eunethta.eu www.inahta.org www.pasq.eu www.isqua.org www.htai.org www.who.int