Atlikti dar du pilietiški darbai jubiliejui paminėti

 

         Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – Akreditavimo tarnyba) šiais metais švęsdama savo veiklos 20 metų jubiliejų mini šią sukaktį netradiciškai – konkrečiais, pilietiškais mūsų tarnautojų darbais. Ta proga per paskutinius du savaitgalius atlikti dar du geri darbai.

         Šalia Akreditavimo tarnybos kasdienių, institucinių darbų, pateiksime mūsų tarnautojų asmeninių pilietiškų gerų darbų sąrašą – lygiai tiek, kiek mums metų. Mūsų pirmi trys darbai  jau atlikti. Pirmasis – žalingo įpročio atsisakymas. Kolega Česlavas turėjęs ilgą rūkymo stažą bei nutraukęs nikotino vartojimą, pastebėjo teigiamus pokyčius – tapo gyvesnis, geresnės nuotaikos, svarbiausia, kad sumažėjo tikimybė susirgti tabako sukeltomis ligomis. Antrasis – orchidėjų gelbėjimo akcija. Tam, kad orchidėjos neišnyktų, Akreditavimo tarnybos darbuotojai kartu su būriu gamtos mylėtojų tvarkė beužželiančią medžiais ir krūmais didžiausią parko pelkę. Trečiasis – inkilo iškėlimas. Kolega Algimantas paukščiams padovanojo naują būstą. Juk praturtindami Lietuvos miškus ar sodybas inkilais, padedame gausinti paukščių populiaciją bei išsaugoti  retas ir nykstančias jų rūšis.

         Akreditavimo tarnybos darbuotojai yra neabejingi gamtai ir rūpinasi jos išsaugojimu. Prie balandžio mėnesį vykusio Nacionalinio miško sodinimo, inicijuoto Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos irjudėjimo „DAROM“, prisidėjo ir būrys mūsų tarnybos darbuotojų. Akreditavimo tarnybos specialistai vyko į Trakų urėdijos Ropėjos girininkiją talkinti miškininkams sodinti pušis. Renginio pradžioje urėdijos atstovai tarė sveikinimo žodį atvykusiems pagalbininkams, supažindino su miškų urėdijos veikla ir miškininkų darbu bei pamokė, kaip tinkamai sodinti medžius, kad darbas nenueitų veltui ir ateityje galėtume džiaugtis žaliuojančiais plotais. Talkininkai pasodino apie 13 tūkstančių spygliuočių. Tai mūsų ketvirtasis geras darbas miško sodinimas. Šios šaunios akcijos metu medeliai, kuriems buvo suteikta galimybė augti, metams bėgant, pavirs tikru pušynu. Trakų urėdijos miškininkai atsidėkodami už nelengvą darbą akcijos dalyvius vaišino beržų sula, žolelių arbata ir ant laužo keptomis dešrelėmis. Šios akcijos metu visose 42 miškų urėdijose buvo pasodinta beveik 100 hektarų ateities miškų.

         Tęsdami prasmingų darbų sąrašą, dvi dešimtys tarnybos darbuotojų šį savaitgalį atliko penktą gerą darbą – dalyvavo akcijoje „Darom“. Darganotas, lietingas  bei šaltokas oras nenuslopino entuziazmo darbui bei nesugadino pakilios nuotaikos. Gan greitai maišai prisipildė įvairiausių radinių: gausybe plastikinių kamštelių, indelių, statybinių atliekų, pagalvių, kilimų, rūbų liekanų ir panašiai. Visi pastebėjo, kad pradėjus veikti taromatams beveik neliko išmėtytų plastikinių butelių bei skardinių.

        Akreditavimo tarnybos talkininkai ne tik pasitarnavo gamtai, bet bendru darbu sutvirtino tarpusavio santykius. Tai įrodė tolesni šios komandos veiksmai: po kelių dienų šie žmonės padėjo išsipildyti kolegės svajonei. Apie tai kitame pranešime.

Informacija atnaujinta 2016-04-28

VASPVT

VALSTYBINĖ AKREDITAVIMO SVEIKATOS PRIEŽIŪROS VEIKLAI TARNYBA

prie Sveikatos apsaugos ministerijos

Jeruzales str. 21,
LT-08420 Vilnius
Tel. (8 5) 261 5177 ,
Faks. (8 5) 212 7310 ,
El. paštas: vaspvt@vaspvt.gov.lt

Biudžetinė įstaiga,
Juridinių asmenų registras,
Kodas 191352247

Darbo laikas:

I - IV 8:00 - 17:00
V 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

Priimamojo darbo grafikas

Kaip mus rasti?

www.eunethta.eu www.inahta.org www.pasq.eu www.isqua.org www.htai.org www.who.int