Gausėja atliktų gerų darbų

 

       Šiais metais Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – Akreditavimo tarnyba) mini savo veiklos 20-metį ir pažymi šią gražią sukaktį netradiciškai – konkrečiais darbais, tačiau ne tik tarnybos, bet ir darbuotojų asmeniniais, pilietiškais darbais. Ta proga numatome atlikti dvi dešimtis gerų darbų – lygiai tiek, kiek mums metų.

       Gerų darbų sąrašas pildosi, jau atlikti septyni geri darbai: pirmasis – kolegos Česlavo, turėjusio ilgą rūkymo stažą, žalingo įpročio atsisakymas; antrasis – medžiais ir krūmais beužželiančios orchidėjų pelkės tvarkymas; trečiasis – inkilo iškėlimas; ketvirtasis – miško sodinimas, o penktasis – aplinkos švarinimo akcija „Darom“.

       Šią savaitę Akreditavimo tarnyba įgyvendindama numatytų įvykdyti dvidešimties darbų planą, atliko šeštą gerą darbą. Siekdama pradžiuginti mažąjį skaitytoją, Akreditavimo tarnybos direktorė Nora Ribokienė iš savo asmeninės bibliotekos padovanojo Vilniaus Šv. Juozapo mokyklai vaikiškų knygelių kolekciją. Dovaną noriai priėmė bei dėkojo už gražią iniciatyvą šios ugdymo įstaigos vadovė Rūta Šalkauskienė. Dovanotų knygelių spektras platus, čia galima rasti įvairaus amžiaus vaikams skirtos pažintinės, mokomosios bei grožinės literatūros: pradedant enciklopedija, vaizdingais žvėrių bei gyvūnų gyvenimo aprašymais, pasakomis, baigiant naudingomis žiniomis mažiesiems apie sveikatą, aplinką ir gamtą.

       „Jūsų dovanoti skaitiniai pradžiugino ne vieną jaunąjį mokinį ir susilaukė ypatingo vaikų susidomėjimo,“ – sako Vilniaus Šv. Juozapo mokyklos direktorė.

       „Šiais moderniais laikais vaikai mieliau renkasi kompiuterį nei knygą. Viliuosi, kad dovanotos knygelės paskatins mokinius dažniau turiningai leisti laisvalaikį, lavins jų vaizduotę bei padės plėsti tiek mažųjų, tiek jau ūgtelėjusių skaitytojų žinių horizontus,“ – sakė Akreditavimo tarnybos direktorė Nora Ribokienė.

 

       Ne veltui pavasaris siejamas su atgimimu, taigi pats metas atsinaujinti. Tęsdami prasmingų darbų sąrašą, Akreditavimo tarnybos darbuotojai iniciavo septintą gerą darbą – pavasarinę vidaus patalpų švarinimo akciją. Šios akcijos tikslas ne tik pasiruošti pavasariui ir susitvarkyti aplinką, bet ir skatinti darbuotojų socialinį aktyvumą bei stiprinti tarpusavio ryšius. Rezultatas – džiuginantis. Ne tik švaresnė aplinka, nuteikianti efektyvesniam darbui, bet ir sustiprintas kolektyvo bendruomeniškumas.

       „Pastebiu, kad tarnautojai bendriems darbams bei talkoms buriasi vis noriau ir aktyviau, juos džiugina ir bendravimas, ir kartu su kolegomis pasiekti rezultatai. Ši patirtis akivaizdžiai padeda gerinti ir tiesioginių tarnybinių funkcijų atlikimo procesus“, – teigia Akreditavimo tarnybos direktorė Nora Ribokienė, dėkodama darbuotojams už dalyvavimą, įgyvendinant pilietiškas iniciatyvas.

 

Informacija atnaujinta 2016-05-19

VASPVT

VALSTYBINĖ AKREDITAVIMO SVEIKATOS PRIEŽIŪROS VEIKLAI TARNYBA

prie Sveikatos apsaugos ministerijos

A. Juozapavičiaus g. 9,
LT-09311 Vilnius
Tel. (8 5) 261 5177 ,
Faks. (8 5) 212 7310 ,
El. paštas: vaspvt@vaspvt.gov.lt

Biudžetinė įstaiga,
Juridinių asmenų registras,
Kodas 191352247

Darbo laikas:

I - IV 8:00 - 17:00
V 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

Priimamojo darbo grafikas

Kaip mus rasti?

www.eunethta.eu www.inahta.org www.pasq.eu www.isqua.org www.htai.org www.who.int