Netradicinis jubiliejaus minėjimas

 

       Šiais metais sueina lygiai 20 metų, kuomet Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – Akreditavimo tarnyba) pradėjo savo veiklą. Šią gražią sukaktį minime ypatingai ir netradiciškai – asmeniniais tarnybos darbuotojų gerais darbais ir pilietiškomis iniciatyvomis.

        Akreditavimo tarnybos darbuotojai šį sąrašą sėkmingai pildo, atlikti jau devyni geri darbai: pirmasis – kolegos Česlavo, turėjusio ilgą rūkymo stažą, žalingo įpročio atsisakymas; antrasis – medžiais ir krūmais beužželiančios orchidėjų pelkės tvarkymas; trečiasis – inkilo iškėlimas; ketvirtasis – miško sodinimas, penktasis – aplinkos švarinimo akcija „Darom“, šeštasis –  dovanota Vilniaus Šv. Juozapo mokyklai vaikiškų knygelių kolekcija, septintasis  pavasarinė vidaus patalpų švarinimo akcija.

        Bent pusę budraus paros laiko praleidžiame darbe, todėl jausmai, kuriuos čia patiriame, glaudžiai susiję su mūsų gyvenimo kokybe. Suprasdama šį glaudų ryšį tarp darbo ir žmogaus, Akreditavimo tarnybos darbuotoja atliko aštuntąjį darbą – savo kolegoms dovanojo paskaitą apie emocinį intelektą organizacijos kultūroje, kurią skaitė Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro psichologė Beatričė Rudienė. Paskaitos metu buvo supažindinta su emocijų rūšimis bei apie jų poveikį žmogaus savijautai. Psichologė pabrėžė, kad nuo to, kokias – teigiamas ar neigiamas – emocijas žmogus išgyvena, priklauso jo aktyvumas, sveikata, nuotaika. Ši paskaita neabejotinai praturtino Akreditavimo tarnybos darbuotojų žinias apie emocinę sveikatą bei organizacijos kultūros reikšmę šiuolaikinės vadybos šviesoje.

       Kitas atliktas geras darbas – patrauklios darbo aplinkos kūrimas yra neatsiejama organizacijos kultūros dalis. Taigi tai jau devinta graži iniciatyva – papuošti aplinką, kad galėtume žiedais bei gėlėmis džiaugtis tiek išorėje, tiek viduje. 

       Prabudus pavasariui ir perkopus vasaros slenkstį, kuomet aplink viskas žydi, dalelę šio grožio perkėlėme į Akreditavimo tarnybą. Juk darbo aplinkoje praleidžiame ne taip jau mažai – daugumai mūsų tai po aštuonias ar daugiau valandų kasdien, todėl maloni darbo aplinka itin svarbi.

„Sutvarkytoje, jaukioje aplinkoje ne tik maloniau dirbti, bet akivaizdu, kad tai skatina tarnautojų veiklumą, iniciatyvumą, gerina kiekvieno emocinį intelektą bei organizacijos kultūrą, o tai padeda pasiekti ambicingesnių rezultatų,“ – sako Akreditavimo tarnybos direktorė Nora Ribokienė.

 

Informacija atnaujinta 2016-06-06

VASPVT

VALSTYBINĖ AKREDITAVIMO SVEIKATOS PRIEŽIŪROS VEIKLAI TARNYBA

prie Sveikatos apsaugos ministerijos

Jeruzales str. 21,
LT-08420 Vilnius
Tel. (8 5) 261 5177 ,
Faks. (8 5) 212 7310 ,
El. paštas: vaspvt@vaspvt.gov.lt

Biudžetinė įstaiga,
Juridinių asmenų registras,
Kodas 191352247

Darbo laikas:

I - IV 8:00 - 17:00
V 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

Priimamojo darbo grafikas

Kaip mus rasti?

www.eunethta.eu www.inahta.org www.pasq.eu www.isqua.org www.htai.org www.who.int