Kolektyvas įstaigos jubiliejų įprasmino dovanodamas kraujo

 

Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – Akreditavimo tarnyba), minėdama savo veiklos 20-metį, šią sukaktį švenčia atlikdama gerus, prasmingus, pilietiškus darbus, kurių bus tiek, kiek mums metų.

          Atlikti jau devyni geri darbai, dešimtą jubiliejinį – pilietišką darbą įprasminome dovanodami kraujo. Minint Pasaulinę kraujo dieną, prie 7-osios Nacionalinės kraujo donorystės akcijos „Kraujas jungia mus“ prisijungė ir Akreditavimo tarnybos kolektyvas, po to, kai Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė paskelbė šios akcijos pradžią bei pirmoji prisidėjo neatlygintinai dovanodama kraujo.

          Akreditavimo tarnybos komanda buvo antroji prisijungusi prie šios akcijos ir VšĮ Nacionaliniame kraujo centre tapusi neatlygintinais kraujo donorais. „Norėjome tokį išskirtinį mūsų įstaigai jubiliejų paminėti pilietiškai, kad įprasmintume savo veiklą gerais, pilietiškais darbais. Esame pakylėti ir jaučiamės laimingi, atlikę tokią kilnią misiją“, sakė Akreditavimo tarnybos direktorė. Pasak Nacionalinio kraujo centro direktorės Joanos Bikulčienės, lydėjusios kraujo donorystei pasirengusią komandą, toks sveikatos priežiūros įstaigos kolektyvo poelgis – puikus bendruomeniškumo ir sąmoningumo pavyzdys kitoms mūsų šalies įstaigoms, įmonėms ir organizacijoms.

          Kraujo donorystė suteikia galimybę išsaugoti gyvybę ar pagerinti gyvenimo kokybę pacientams, kenčiantiems nuo labai sunkių sveikatos sutrikimų, ir padeda iškęsti gausybę medicininių bei chirurginių intervencijų. Daugelyje šalių šio gyvybiškai reikalingo audinio poreikis viršija kraujo donorų skaičių ir kraujo centrai susiduria su iššūkiu aprūpinti kokybišku ir saugiu krauju tuos, kuriems jo labiausiai reikia, ypač vasaros sezono metu. Turo organizatoriai – Nacionalinio kraujo centro komanda – šiemet daugiau nei per porą savaičių ketina aplankyti net 21-ą Lietuvos miestą ir miestelį. Organizatoriai kviečia žmones būti jautrius ir bendruomeniškus bei parodyti, kad esame vieningi ir galime išgelbėti šimtus gyvybių.

          Akreditavimo tarnybos kolektyvas prisideda prie šios svarbios akcijos ir taip pat ragina kitus nelikti abejingus bei tapti kraujo donorais: „Prisijunkime prie puoselėjančių kilnią idėją išsaugoti savo piliečių sveikatą ar gyvybę“.

Informacija atnaujinta 2016-06-16

VASPVT

VALSTYBINĖ AKREDITAVIMO SVEIKATOS PRIEŽIŪROS VEIKLAI TARNYBA

prie Sveikatos apsaugos ministerijos

A. Juozapavičiaus g. 9,
LT-09311 Vilnius
Tel. (8 5) 261 5177 ,
Faks. (8 5) 212 7310 ,
El. paštas: vaspvt@vaspvt.gov.lt

Biudžetinė įstaiga,
Juridinių asmenų registras,
Kodas 191352247

Darbo laikas:

I - IV 8:00 - 17:00
V 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

Priimamojo darbo grafikas

Kaip mus rasti?

www.eunethta.eu www.inahta.org www.pasq.eu www.isqua.org www.htai.org www.who.int