Akreditavimo tarnyba inicijuoja gamtos resursų saugojimą

 

      Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – Akreditavimo tarnyba) šiais metais mini savo veiklos 20-metų jubiliejų. Šią sukaktį įprasminame gerais darbais, pilietiškomis iniciatyvomis, kurių bus tiek, kiek mums metų.     

      Šios mūsų įstaigai reikšmingos sukakties proga atlikome daugiau nei pusę planuotų gerų darbų: prisijungta prie 7-osios Nacionalinės kraujo donorystės akcijos „Kraujas jungia mus“ ir tapta neatlygintinais kraujo donorais; aplankyti Kauno rajono senelių globos ir slaugos namų VšĮ „Senelių rojus“ globotiniai; aukota labdarai; sutvarkyta medžiais ir krūmais beužželianti orchidėjų pelkė; iškelti inkilai; sodintas miškas; dalyvauta aplinkos švarinimo akcijoje „Darom“; Vilniaus Šv. Juozapo mokyklai padovanota vaikiškų knygelių kolekcija ir kitos kilnios iniciatyvos.

      Tęsdamas gerų darbų sąrašą, Akreditavimo tarnybos kolektyvas neliko abejingas gamtai ir šį kartą. Mūsų tarnybos darbuotojai rūpinasi gamtos išsaugojimu ne tik iškeldami inkilus ir sodindami medžius, bet ir tausodami gamtos resursus – tai mūsų 13-tasis geras darbas. Kasdieniai mūsų sprendimai vienaip ar kitaip veikia aplinką. Vienas europietis per metus sunaudoja apie 200 kg popieriaus, o jam pagaminti naudojama mediena. Juk medžiai – mūsų gyvybės šaltinis, jie sugeria penktadalį dėl žmogaus veiklos į atmosferą patenkančių anglies dvideginio dujų. Suvokdama gamtos išteklių mažėjimo problemą, Akreditavimo tarnyba patvirtino dokumentacijos planą, kuriame nutarta rengti vidinius dokumentus tik elektronine forma, o tai ženkliai sumažintų sunaudojamo popieriaus kiekius – apie 7 procentus per metus. Tokiu būdu Akreditavimo tarnyba prisideda prie aplinkos apsaugos bei sąnaudų taupymo ir siekia toliau mažinti popierinių dokumentų skaičių.

      „Atsakingas požiūris į gamtos resursus yra vienas iš svarbiausių Akreditavimo tarnybos socialinės atsakomybės principų. Gamtos resursai yra nepakeičiami, todėl siekiame ir toliau mažinti sunaudojamo popieriaus kiekį, norime prisidėti prie miškų išsaugojimo bei sutaupyti finansinių ir laiko išteklių, skirtų dokumentų rengimui, spausdinimui bei siuntimui. Kviečiame ir kitas valstybines institucijas, įmones ir organizacijas prisidėti prie gamtos resursų tausojimo“, sako Akreditavimo tarnybos direktorė Nora Ribokienė.

 

Informacija atnaujinta 2016-08-11

VASPVT

VALSTYBINĖ AKREDITAVIMO SVEIKATOS PRIEŽIŪROS VEIKLAI TARNYBA

prie Sveikatos apsaugos ministerijos

A. Juozapavičiaus g. 9,
LT-09311 Vilnius
Tel. (8 5) 261 5177 ,
Faks. (8 5) 212 7310 ,
El. paštas: vaspvt@vaspvt.gov.lt

Biudžetinė įstaiga,
Juridinių asmenų registras,
Kodas 191352247

Darbo laikas:

I - IV 8:00 - 17:00
V 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

Priimamojo darbo grafikas

Kaip mus rasti?

www.eunethta.eu www.inahta.org www.pasq.eu www.isqua.org www.htai.org www.who.int