Akreditavimo tarnyba tęsia pilietiškas iniciatyvas

 

      Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – Akreditavimo tarnyba) savo veiklos 20-metį įprasmina atlikdama gerus, prasmingus, pilietiškus darbus. Įgyvendintos dar dvi kilnios iniciatyvos.

       Akreditavimo tarnybos darbuotojai jau atlikto didžiąją dalį planuotų gerų darbų: prisijungta prie 7-osios Nacionalinės kraujo donorystės akcijos „Kraujas jungia mus“ ir tapta neatlygintinais kraujo donorais; aplankyti Kauno rajono senelių globos ir slaugos namų VšĮ „Senelių rojus“ globotiniai; aukota labdarai; sutvarkyta medžiais ir krūmais beužželianti orchidėjų pelkė; iškelti inkilai; sodintas miškas; dalyvauta aplinkos švarinimo akcijoje „Darom“; Vilniaus Šv. Juozapo mokyklai padovanota vaikiškų knygelių kolekcija; inicijuotas gamtos resursų tausojimas bei įgyvendinta visa eilė kitų  kilnių iniciatyvų.

      Tęsdami pilietiškų, prasmingų darbų sąrašą Akreditavimo tarnyba atliko keturioliktą gerą darbą – prisidėjo prie „Maisto banko“ vykdomos labdaringos veiklos. Lietuvoje skurdo riziką patiria kas penktas žmogus. Tokių šeimų mityba nepakankama bei nevisavertė, todėl labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ stengiasi šiems žmonėms padėti, kasdien surinkdamas ir jiems perduodamas prekybininkų ir gamintojų labdarai atiduodamus maisto produktus. Akreditavimo tarnyba prisijungė prie „Maisto banko“ vykdomos akcijos „Kviečiu į svečius“ bei surengė savo rankomis iškeptų pyragų vaišes, kurių metu kvietė savo kolegas solidarizuotis su gyvenančiais nepritekliuje ir aukoti. Vaišių metu lankėsi „Maisto banko“ atstovas, kuris papasakojo apie šio labdaros ir paramos fondo vykdomą veiklą bei patikino, kad „Maisto bankui“ šiuo metu labiausiai trūksta finansinės paramos. „1 euras lygus 15 porcijų maisto“, – teigė labdaros ir paramos fondo atstovas. Šios akcijos metu pavyko surinkti lėšų 2000 maisto porcijų. „Tai labai svarbi ir svari parama mūsų organizacijai“, – už gražią iniciatyvą dėkojo „Maisto banko“ kolektyvas.

      Akreditavimo tarnyba neliko abejinga ir beglobiams gyvūnams, juk neveltui sakoma –  apie žmogaus širdį galima spręsti iš to, kaip jis elgiasi su gyvūnais. Mūsų Tarnybos kolektyvas siekdamas  prisidėti prie gyvūnų globos organizacijos VšĮ „Tautmilės globa“ prižiūrimų keturkojų gerovės, atliko penkioliktą gerą darbą. VšĮ „Tautmilės globa“  –  tai beglobių gyvūnų prieglauda, užsiimanti sergančių keturkojų, patekusių iš Vilniaus sanitarinės karantino tarnybos, priežiūra. Susisiekę su šios gyvūnų organizacijos savanoriais, tikslingai rinkome ne tik maisto, bet ir būtiniausius bei reikalingiausius daiktus – paklotėlius, žaislus, kraiką – tai ko labiausiai trūksta keturkojams. Į beglobių gyvūnėlių prieglaudą nuvežėme dvi pilnas bagažines Akreditavimo tarnybos darbuotojų paaukotų daiktų. Už kilnią iniciatyvą bei paramą dėkojo šios gyvūnų globos organizacijos savanoriai.

    „Akreditavimo tarnybos kolektyvas įgyvendinęs eilę prasmingų, pilietiškų iniciatyvų, parodė savo jautrumą, rūpestingumą, bendruomeniškumą. Džiaugiamės, kad galėjome prisidėti ne tik prie gerų darbų gausinimo, bet ir aukojimo kultūros kūrimo Lietuvoje“, – teigia Akreditavimo tarnybos direktorė Nora Ribokienė.

Informacija atnaujinta 2016-09-07

VASPVT

VALSTYBINĖ AKREDITAVIMO SVEIKATOS PRIEŽIŪROS VEIKLAI TARNYBA

prie Sveikatos apsaugos ministerijos

A. Juozapavičiaus g. 9,
LT-09311 Vilnius
Tel. (8 5) 261 5177 ,
Faks. (8 5) 212 7310 ,
El. paštas: vaspvt@vaspvt.gov.lt

Biudžetinė įstaiga,
Juridinių asmenų registras,
Kodas 191352247

Darbo laikas:

I - IV 8:00 - 17:00
V 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

Priimamojo darbo grafikas

Kaip mus rasti?

www.eunethta.eu www.inahta.org www.pasq.eu www.isqua.org www.htai.org www.who.int