Akreditavimo tarnybos kolektyvas savo pavyzdžiu skatina fizinį aktyvumą

 

     Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – Akreditavimo tarnyba) ne tik palaiko bei skatina aktyvų gyvenimo būdą propaguojančius piliečius, bet ir patys dalyvauja fizinio aktyvumo veiklose. Vasarą dalyvavome dvejuose fizinio aktyvumo veiklose – tai „Žingsnių iššūkio” programoje (“Step challenge”) ir „Velomaratone 2016“.

      Sveikata yra brangiausias žmogaus turtas, o sportas yra vienas iš svarbiausių sveikatą stiprinančių veiksnių, apsaugančių nuo visos eilės pavojingų ligų, puolančių XXI amžiaus nejudraus gyvenimo būdo mėgėjus.

      Akreditavimo tarnybos kolektyvas birželio – rugpjūčio mėnesiais dalyvavo net dvejuose fizinio aktyvumo veiklose – tai „Žingsnių iššūkio” programoje (“Step challenge”) ir „Velomaratone 2016“. Fizinio aktyvumo nauda nenuginčijama. Juk mažai sportuojantys miestiečiai – pasmerkti didelėms sveikatos problemoms. Iššūkį per mėnesį  nueiti kuo daugiau žingsnių ir tokiu būdu tausoti aplinką bei gerinti savo sveikatą išbandė Akreditavimo tarnybos darbuotojų komanda kartu su Sveikatos apsaugos ministerijos, įvairių šalių Ambasadų, LR Prezidentūros, Vilniaus miesto savivaldybės bei kitų institucijų atstovais. Šio smagaus iššūkio tikslas – puoselėti sveiko gyvenimo nuostatas, atsisakyti transporto priemonių ir kuo daugiau vaikščioti pėsčiomis. Visą mėnesį dalyvavę varžytuvėse mūsų tarnybos darbuotojai ne tik įgavo įprotį daugiau judėti, bet ir buvo apdovanoti sveikatos entuziasto pažymėjimais.

     Vasarai baigiantis Akreditavimo tarnybos kolektyvas kartu su savo šeimos nariais iškeitė automobilius į dvirates transporto priemones ir prisijungė prie didžiausio Baltijos šalyse dviračių renginio „Velomaratono“. Šis renginys – tai keturiomis vertybėmis ekologija, saugumu, sveikata ir šeima paremta iniciatyva, kuria siekiama stiprinti dviračių kultūrą Lietuvoje, formuojant naują ir išskirtinę tradiciją. Septintą kartą vykusiame „Velomaratone“ dalyvavo apie 10 400 dviratininkų, tarp jų – žymūs Lietuvos žmonės, vaikai, mėgėjai ir profesionalūs sportininkai. Akreditavimo tarnybos darbuotojai dalyvaudami „Velomaratone“ ne tik stiprino savo sveikatą, ugdė fizinę ištvermę, bet ir pasisėmė geros nuotaikos, teigiamų emocijų.

      „Kad ir kiek būtų kalbama apie sporto ir judėjimo svarbą bei sveiką gyvenseną, bene svarbiausia pradėti judėti patiems ir savo pavyzdžiu patraukti kitus. Fizinis aktyvumas, gera nuotaika, teigiamos emocijos – raktas į sveiką ir visavertį gyvenimą bei energijos, žvalumo ir darbingumo šaltinis,“ – teigia Akreditavimo tarnybos direktorė Nora Ribokienė.

        Aktyvus sporto propagavimas – tai vienas iš dvidešimties Akreditavimo tarnybos jubiliejaus proga atliktų iniciatyvų. Dvidešimties metų jubiliejaus proga Akreditavimo tarnyba šią sukaktį mini išskirtinai, atlikdama gerus, prasmingus, pilietiškus darbus neapsiribojant jau įprasta šventine nuotaika. Mūsų tarnybos kolektyvas jau atlikto didžiąją dalį planuotų gerų darbų. Laukite tęsinio.

Informacija atnaujinta 2016-09-13

VASPVT

VALSTYBINĖ AKREDITAVIMO SVEIKATOS PRIEŽIŪROS VEIKLAI TARNYBA

prie Sveikatos apsaugos ministerijos

A. Juozapavičiaus g. 9,
LT-09311 Vilnius
Tel. (8 5) 261 5177 ,
Faks. (8 5) 212 7310 ,
El. paštas: vaspvt@vaspvt.gov.lt

Biudžetinė įstaiga,
Juridinių asmenų registras,
Kodas 191352247

Darbo laikas:

I - IV 8:00 - 17:00
V 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

Priimamojo darbo grafikas

Kaip mus rasti?

www.eunethta.eu www.inahta.org www.pasq.eu www.isqua.org www.htai.org www.who.int