Akreditavimo tarnybos kolektyvas auga ir stiprėja

 

       Siekdami stiprinti bendruomenę ir palaikyti artimus ryšius su kolegomis ne tik darbinėje aplinkoje, bet ir už jos ribų Akreditavimo tarnybos darbuotojai būrėsi Dvarčionių teatro šventėje.

        Bendruomeniškumas kuria asmenybę verčiančią galvoti ne tik apie save, bet ir apie šalia esantį, o gyvenant sumaterialėjusioje visuomenėje daugeliui tai yra sunku. Juk vis dažniau bendraujame tik virtualioje erdvėje, kur lengvai patenkiname vienus ar kitus poreikius.

       Paskutinį vasaros šeštadienį su tikslu palaikyti tarpusavio artimus žmogiškus ryšius, mūsų tarnybos darbuotoja sukvietė Akreditavimo tarnybos kolektyvą į jau antrus metus rengiamą tradicine tapusią „Dvarčionių teatro šventę“. Mūsų kolegė gyvena Dvarčionyse ir buvo viena iš šios šventės organizatorių. Pamiškėje įrengtoje scenoje renginio žiūrovams buvo parodyti trys spektakliai: „Beprotysti“, „Sudie, dauba“ ir „Amerika pirtyje“, o pertraukose tarp jų šoko VGTU licėjaus septintokai. Tuo tarpu policijos atstovai vedė Kelių eismo taisyklių ir saugaus elgesio pamokėlę, o mažieji renginio dalyviai gavo dovanų, policininkai įteikė vaikams rankų ir kojų atšvaitus. Šventės metu buvo galima išsimatuoti laimę specialiai tam skirtu įrenginiu. Iš dvarčioniškių suneštų daržovių buvo išvirta gardi tiršta sriuba, kuria vaišinosi šventės dalyviai. Šis renginys paliko neišdildomą įspūdį tiek suaugusiems, tiek vaikams.

     „Draugiškas ir darnus kolektyvas – tai lyg medis, kuriam užauginti reikia laiko bei pastangų. Bendrumo jausmas pažadina viduje slypinčią energiją ir žmonės drauge pasiekia ambicingesnių rezultatų. Mums rūpi mūsų darbas, kolegos ir pasaulis, kuriame dirbame ir gyvename“,  – sako Akreditavimo tarnybos direktorė Nora Ribokienė.

       Bendruomeniškumo stiprinimas – tai vienas iš dvidešimties Akreditavimo tarnybos jubiliejaus proga atliktų iniciatyvų. Dvidešimties metų jubiliejaus proga Akreditavimo tarnyba šią sukaktį mini išskirtinai, atlikdama gerus, prasmingus, pilietiškus darbus, neapsiribodama tradiciniais sveikinimais įstaigos viduje. Tai jau septyniolikta įgyvendinta pilietiška iniciatyva.

 

Informacija atnaujinta 2016-09-15

VASPVT

VALSTYBINĖ AKREDITAVIMO SVEIKATOS PRIEŽIŪROS VEIKLAI TARNYBA

prie Sveikatos apsaugos ministerijos

A. Juozapavičiaus g. 9,
LT-09311 Vilnius
Tel. (8 5) 261 5177 ,
Faks. (8 5) 212 7310 ,
El. paštas: vaspvt@vaspvt.gov.lt

Biudžetinė įstaiga,
Juridinių asmenų registras,
Kodas 191352247

Darbo laikas:

I - IV 8:00 - 17:00
V 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

Priimamojo darbo grafikas

Kaip mus rasti?

www.eunethta.eu www.inahta.org www.pasq.eu www.isqua.org www.htai.org www.who.int