Parama vaikams tapo Akreditavimo tarnybos tradicija

 

       Akreditavimo tarnybos kolektyvo parama vaikams tampa gražia tradicija. Šį kartą mūsų tarnybos darbuotojai mokslo metų pradžios proga nusprendė prisidėti prie socialinės rizikos ir socialinių įgūdžių stokojančiose šeimose augančių vaikų gerovės, paaukodami būtinų mokyklinių priemonių vaikų dienos centro „Labirintai“.

       Padėdami kitiems mes plečiame savo pasaulėžiūrą bei tampame vertingesniais bendruomenės nariais. Kasdienybėje dažnai nepastebime, kad visai šalia mūsų gyvenančioms šeimoms, kurios augina vaikus, trūksta elementarių daiktų, kad jų atžalos galėtų turėti gražią ir saugią vaikystę. Todėl mokslo metų pradžios proga norėjome padėti nors maža dalele socialinę riziką patiriantiems vaikams.

       Susisiekę su vaikų dienos centro „Labirintai“ darbuotojais rinkome būtiniausias bei labiausiai pageidaujamas mokyklines priemones: mokyklinės kuprines, penalus, pieštukus, sąsiuvinius, spalvotą popierių bei kita. Vaikų dienos centro „Labirintai“ tikslas - organizuoti ir teikti socialines paslaugas mokyklinio amžiaus socialinės rizikos vaikams, socialinės rizikos šeimose ar socialinių įgūdžių stokojančiose šeimose augantiems vaikams. Mažieji čia žaidžia, kuria, stovyklauja, gilina savo mokymosi gebėjimus bei leidžia laisvalaikį. Į dienos centrą „Labirintai“ nuvežėme pilnas dėžes Akreditavimo tarnybos darbuotojų dovanotų mokyklinių priemonių. Vaikai turės su kuo ir ant ko piešti, ką karpyti, klijuoti, lipdyti ir lankstyti. Dienos centro darbuotojos pasidžiaugė dovanomis ir dėkojo Akreditavimo tarnybos kolektyvui už pagalbą.

       Akreditavimo tarnyba atliko jau ne vieną kilnią iniciatyvą vaikų labui: prisidėjome prie Vilniaus miesto krizių centro gyventojų gerovės, kuriame dažniausiai paramos ieško mamos su mažamečiais vaikais; dovanojome vaikiškų knygelių kolekciją Vilniaus Šv. Juozapo mokyklai; išpildėme svajonę  švęsti gimtadienius „spalvotai“ Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namuose gyvenantiems mažyliams; dalyvavome „Maisto banko“ akcijoje.

       „Mokslo metų pradžia – svarbus įvykis ir vaikams, ir jų tėveliams. Deja, ne visos šeimos išgali tinkamai pasirūpinti savo vaikų mokyklinėmis priemonėmis, todėl mūsų pagalba labai reikalinga. Džiaugiamės, kad galėjome prisidėti prie prasmingesnio, turiningesnio vaikų užimtumo vaikų dienos centre“,  - teigia direktorė Nora Ribokienė.

       Parama vaikams mokslo metų pradžios proga – tai viena iš dvidešimties Akreditavimo tarnybos jubiliejaus proga atliktų iniciatyvų. Dvidešimties metų jubiliejaus proga Akreditavimo tarnyba šią sukaktį mini išskirtinai, atlikdama gerus, prasmingus, pilietiškus darbus ir tai jau aštuoniolikta įgyvendinta pilietiška iniciatyva.

Informacija atnaujinta 2016-09-21

VASPVT

VALSTYBINĖ AKREDITAVIMO SVEIKATOS PRIEŽIŪROS VEIKLAI TARNYBA

prie Sveikatos apsaugos ministerijos

A. Juozapavičiaus g. 9,
LT-09311 Vilnius
Tel. (8 5) 261 5177 ,
Faks. (8 5) 212 7310 ,
El. paštas: vaspvt@vaspvt.gov.lt

Biudžetinė įstaiga,
Juridinių asmenų registras,
Kodas 191352247

Darbo laikas:

I - IV 8:00 - 17:00
V 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

Priimamojo darbo grafikas

Kaip mus rasti?

www.eunethta.eu www.inahta.org www.pasq.eu www.isqua.org www.htai.org www.who.int