Akreditavimo tarnyba – naujos kultūros organizacija

 

       Akreditavimo tarnybos kolektyvas savo veikos 20-metį įprasmino ypatingai ir  netradiciškai, konkrečiais darbais, tačiau ne tik institucijos, bet ir mūsų tarnautojų atliktais asmeniniais, gerais darbais. Per metus įgyvendinę 20 pilietiškų iniciatyvų, pastebimai tapome naujos kultūros organizacija, kurioje sutvirtėjo tarpusavio ryšiai, ženkliai pagerėjo bendradarbiavimas su kitomis institucijomis bei interesantais.

       Mūsų įstaigai reikšmingos sukakties proga įgyvendinome eilę prasmingų darbų: prisijungėme prie 7-osios Nacionalinės kraujo donorystės akcijos „Kraujas jungia mus“ ir tapome neatlygintinais kraujo donorais; aplankėme Kauno rajono senelių globos ir slaugos namų VšĮ „Senelių rojus“ globotinius; aukojome labdarai; sutvarkėme medžiais ir krūmais beužželiančią orchidėjų pelkę; iškėlėme inkilus; sodinome mišką; dalyvavome aplinkos švarinimo akcijoje „Darom“; Vilniaus Šv. Juozapo mokyklai padovanojome vaikiškų knygelių kolekciją; mokyklinėmis priemonėmis parėmėme vaikų dienos centrą „Labirintai“ bei atlikome nemažai kitų pilietiškų darbų.

       Parama vaikams bei jų svajonių išpildymas tapo Akreditavimo tarnybos tradicija. Graži idėja – „išpildyti svajonę ir surengti spalvotą gimtadienį“ kilo pamačius Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų skelbimą. Šiuose namuose glaudžiasi tėvų globos netekę kūdikiai ir vaikai iki 4 metų amžiaus bei vaikai su negalia iki 7 metų amžiaus. Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų darbuotojos prašė padovanoti mažųjų gimtadienio šventei skirtų girliandų, kepurėlių, balionų, muilo burbulų ir kitų gimtadienio šventei skirtų dekoracijų. Iniciatyva savo rankomis, su meile, šiltus ir jaukius gimtadienio papuošimus pagaminti likimo nuskriaustiems vaikams kilo Akreditavo tarnybos kolektyvui. Juk kiekvienas vaikas yra individualus, svajojantis, aktyvus, su savo norais, poreikiais ir gebėjimais. Tik deja, ne visuomet užtenka lėšų įgyvendinti visas šių vaikų svajones. Todėl vieną popietę susirinkę Akreditavimo tarnybos darbuotojai savo rankomis pagamino popierines girliandas, gėles, vėjo malūnėlius bei dovanojo vienkartinių indų, balionų, muilo burbulų, gimtadienio žvakučių ir kitos gimtadienio šventei skirtos atributikos. Nuvykę į Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namus sulaukėme padėkos iš šių namų darbuotojų.

       „Padėdami kitiems susipažįstame su tais, kurie nugalėjo, rodos, neįveikiamas kliūtis ir išsprendė neišsprendžiamas problemas. Tai skatina mus tą patį daryti ne tik savo gyvenime, bet ir darbinėje aplinkoje. 20-mečio proga atliktos kilnios iniciatyvos įnešė akivaizdžių pokyčių ir į mūsų įstaigos organizacinę kultūrą bei pakeitė nusistovėjusias tarnybos tradicijas. Suteikdami spalvų kitų gyvenimui, tobulėjame patys“, – teigia direktorė Nora Ribokienė.

Informacija atnaujinta 2016-09-27

VASPVT

VALSTYBINĖ AKREDITAVIMO SVEIKATOS PRIEŽIŪROS VEIKLAI TARNYBA

prie Sveikatos apsaugos ministerijos

A. Juozapavičiaus g. 9,
LT-09311 Vilnius
Tel. (8 5) 261 5177 ,
Faks. (8 5) 212 7310 ,
El. paštas: vaspvt@vaspvt.gov.lt

Biudžetinė įstaiga,
Juridinių asmenų registras,
Kodas 191352247

Darbo laikas:

I - IV 8:00 - 17:00
V 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

Priimamojo darbo grafikas

Kaip mus rasti?

www.eunethta.eu www.inahta.org www.pasq.eu www.isqua.org www.htai.org www.who.int