Keičiama licencijų pratęsimui teikiamų dokumentų tvarka

 

      Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – Akreditavimo tarnyba) atkreipia asmens sveikatos priežiūros įstaigų vadovų dėmesį, kad nuo š. m. birželio 12 d. nebus priimami popieriniai dokumentai  gydytojų, slaugytojų ir akušerių licencijuojamos veiklos sąlygų laikymuisi patvirtinti, tai yra turimos licencijos pratęsimui.

      Prašome įstaigų nevežti surinktų iš specialistų licencijuojamos veiklos sąlygų laikymuisi patvirtinti dokumentų, kadangi teikti šiuos dokumentus yra pačių specialistų atsakomybė. Be to, neturime techninių galimybių priimti, kaupti bei saugoti popierinius dokumentus. Šiems tikslams yra sukurta informacinė sistema bei elektroninių paslaugų portalas.

      Prašome Jūsų informuoti įstaigos specialistus apie elektroninių  paslaugų portalą ir įstaigoje sudaryti galimybes specialistams per šį portalą pateikti dokumentus licencijuojamos veiklos sąlygų laikymuisi patvirtinti. Elektroninės paslaugos teikiamos prisijungus prie elektroninių paslaugų teikimo portalo adresu https://licencijavimas.vaspvt.gov.lt/. Paslaugų gavėjams skirtas prisijungimo prie sistemos pateikimo instrukcijas galima rasti Akreditavimo tarnybos interneto svetainės skyrelyje „Elektroninės paslaugos“. Savo vartotojo paskyroje ir el. paštu gausite pranešimus apie prašymų, paraiškų nagrinėjimo eigą ir rezultatus, matysite suteiktus spaudo numerius, išduotas licencijas bei jų duomenis.

      Atkreipiame dėmesį, kad teikiant dokumentus per elektroninių paslaugų portalą nereikia tvirtinti teikiamų dokumentų kopijų. Taip pat primename, kad suteikiama elektroninė licencija, o popierinis dokumentas (licencija, pažyma ar kt.) neišduodamas.

       Kviečiame taupyti savo bei mūsų laiką, materialinius resursus ir visus reikiamus dokumentus licencijai gauti ar turimai pratęsti teikti nuotoliniu būdu.

 

Informacija atnaujinta 2017-06-09

VASPVT

VALSTYBINĖ AKREDITAVIMO SVEIKATOS PRIEŽIŪROS VEIKLAI TARNYBA

prie Sveikatos apsaugos ministerijos

A. Juozapavičiaus g. 9,
LT-09311 Vilnius
Tel. (8 5) 261 5177 ,
Faks. (8 5) 212 7310 ,
El. paštas: vaspvt@vaspvt.gov.lt

Biudžetinė įstaiga,
Juridinių asmenų registras,
Kodas 191352247

Darbo laikas:

I - IV 8:00 - 17:00
V 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

Priimamojo darbo grafikas

Kaip mus rasti?

www.eunethta.eu www.inahta.org www.pasq.eu www.isqua.org www.htai.org www.who.int