Pakeista licencijų skelbimo tvarka

 

      Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – Akreditavimo tarnyba) atkreipia asmens sveikatos priežiūros įstaigų vadovų bei medicinos specialistų dėmesį, kad nuo 2017 m. liepos 17 d. interneto svetainės www.vaspvt.gov.lt skiltyje „Licencijos“ nebebus skelbiami sveikatos priežiūros specialistų licencijų sąrašai pdf formatu. Vietoje skelbtų sąrašų bus nuoroda į elektroninių paslaugų teikimo portalo https://licencijavimas.vaspvt.gov.lt/ skiltį „Specialistų licencijos“.

       Elektroninių paslaugų teikimo portalo https://licencijavimas.vaspvt.gov.lt/ skiltyje „Specialistų licencijos“ pateikiama aktuali informacija apie sveikatos priežiūros specialistams išduotas licencijas ir jų galiojimo būseną. Be to, duomenys apie sveikatos priežiūros specialistams išduotas licencijas ir jų galiojimo būseną perduodami į Elektroninę sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo informacinę sistemą (ESPBI) ir Privalomojo sveikatos draudimo informacinės sistemos „SVEIDRA“ Medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo posistemę METAS, todėl gydymo įstaigos, įdarbindamos specialistus, neturi reikalauti iš licencijos turėtojo papildomų dokumentų (įsakymų, pažymų ar kt.), patvirtinančių išdavimą ar išduotos licencijos galiojimo būseną.

      Taip pat svarbu žinoti, kad negalima teikti deklaracijos anksčiau nei data, įrašyta Jūsų diplome, rezidentūros baigimo pažymėjime ir kt. profesinės kvalifikacijos įgijimą patvirtinančiame dokumente. Priešingu atveju gali tekti naikinti deklaracijos pagrindu išduotos licencijos galiojimą, o naujai licencijai gauti – papildomai sumokėti valstybės rinkliavos mokestį.  

 

Informacija atnaujinta 2017-12-13

VASPVT

VALSTYBINĖ AKREDITAVIMO SVEIKATOS PRIEŽIŪROS VEIKLAI TARNYBA

prie Sveikatos apsaugos ministerijos

Jeruzales str. 21,
LT-08420 Vilnius
Tel. (8 5) 261 5177 ,
Faks. (8 5) 212 7310 ,
El. paštas: vaspvt@vaspvt.gov.lt

Biudžetinė įstaiga,
Juridinių asmenų registras,
Kodas 191352247

Darbo laikas:

I - IV 8:00 - 17:00
V 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45

Priimamojo darbo grafikas

Kaip mus rasti?

www.eunethta.eu www.inahta.org www.pasq.eu www.isqua.org www.htai.org www.who.int